Toyota RAV4 Forums banner
1 - 5 of 5 Posts

TTTEXAS

· Registered
Joined
·
7 Posts
Discussion starter · #1 ·
Achteruit de oprit uitrijden is een korte, steile helling. Als ik de auto in de achteruit zet en achteruit rijd zonder te stoppen, is er geen probleem, maar als ik op het bergopwaartse deel parkeer en probeer achteruit weg te rijden, schokt hij als ik wegrij. Ik vermijd het door naar beneden te rijden en opnieuw te starten op een vlak stuk. Ideeën over de oorzaak? Motorsteun?
 

Attachments

Verkeerde generatie van RAV-4 voor dit forum. Voor je bericht in de juiste groep, voeg toe welk type transmissie je hebt.
Ik weet niet zeker of zijn bericht naar dit forum is verplaatst, maar de Vanguard is een 4.3 rav4, alleen met een andere naam. Zal de 2gr-fe hebben met 5-traps automaat (waarschijnlijk ook met gejank).

In maart 2018 had hun voertuig 86461 km gereden (https://www.carjam.co.nz/car/?plate=ods). Mogelijk heeft het gewoon een spoeling/vervanging van de transmissievloeistof nodig.
 
1 - 5 of 5 Posts